کد خبر:90408 تاریخ انتشار : 1396/9/16-17:48:59
مراسم سخنرانی معاونت سیاسی امنیتی استاندار در دانشگاه لرستان برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، معاونت فرهنگی با همکاری تشکل های اسلامی، مراسم سخنرانی با حضور معاونت سیاسی امنیتی استاندار لرستان، رئیس و مسئولین دانشگاه لرستان برگزار شد.
لینک کوتاه http://lorestan.bso.ir/id/90408
به گزارش خبرگزاری بسیج دانشجویی استان لرستان، به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، معاونت فرهنگی با همکاری تشکل های اسلامی، مراسم سخنرانی با حضور معاونت سیاسی امنیتی استاندار لرستان، رئیس و مسئولین دانشگاه لرستان برگزار شد.
طی این مراسم که با مطالبه گری نمایندگان بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی، انجمن اسلامی و شورای صنفی همراه بود، دکتر عزیزی ضمن گرامیداشت این روز، و نیز ارائه گزارش مختصری از وضعیت و اقدامات انجام شده و در حال اجرا ی دانشگاه، استکبار ستیزی، مطالبه گری و پرسشگری را مهم ترین مبانی حرکت دانشجویی برشمرد و افزود: عدالت خواهی، آزاد منشی، داشتن حساسیت به موقع نسبت به همه مسائل اسلامی از ویژگی های بارز یک دانشجو است.

همچنین خجسته پور، معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، در پاسخ به مطالبه گری نمایندگان تشکل های دانشجویی اظهار داشت: استانداری لرستان در حال شناخت دقیق ظرفیت ها و پتانسیل های استان است.

وی به پروژه های نیمه تمام استان اشاره کرد و افزود: استاندار لرستان درصدد تکمیل پروژه های نیمه تمام استان است و در این راستا شورای دانا که متشکل از دادگستری، امام جمعه، نمایندگان و استانداری است تشکیل شده است.

خجسته پور به مطالبه دانشجویان درباره ساخت رو گذر دور برگردان کمالوند گفت: اقدام توافقی بین دانشگاه لرستان، علوم پزشکی و پیام نور با استانداری صورت گرفته که طبق این توافق هر کدام 25 درصد از هزینه این پروژه را تامین کنند، و به محض واریز این مبلغ کلنگ این پروژه زده خواهد شد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: