کد خبر:92447 تاریخ انتشار : 1396/10/19-12:21:51
کارت ملی میتی کومان رونمایی شد/سیرک رضا پهلوی در شبکه خانوادگی ملکه انگلیس
رضا پهلوی در سخنانی مضحک برای زیر سوال بردن حضور گسترده ایرانی‌ها در انتخابات مدعی شد: «کارمند دولت اگر در انتخابات شرکت نکند، از کار برکنار می‌شود!
لینک کوتاه http://lorestan.bso.ir/id/92447
به گزارش خبرگزاری بسیج د انشجویی استان لرستان،پس از جنجال‌هایی که در اغتشاشات پیش آمد و بعضی از افراد شعار‌هایی را برای زیر سؤال بردن ایران در راستای حمایت از اپوزسیون سر داد‌ند، واکنش‌هایی در بین سلطنت‌طلب‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای بوجود آمد.
دراین‌بین رضا پهلوی پس از این اتفاقات برای یافتن جایگاهی در میان اغتشاشات بود. در جدیدترین واکنش رای متوهم خاندان پهلوی در مصاحبه با بی‌بی‌سی گفت: الان دیگر خواسته مردم تغییر و پایان این نظام و جایگزینی آن با یک نظام جدید است که تنها می‎تواند یک نظام دموکرات و سکولار باشد.

وی سعی کرد در ژست رهبر باهوش و مقتدر اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایفای نقش کند که یک گاف بزرگ تمام بازی را به هم ریخت.
او در سخنانی مضحک برای زیر سوال بردن حضور گسترده ایرانی‌ها در انتخابات مدعی شد: «کارمند دولت اگر در انتخابات شرکت نکند، از کار برکنار می‌شود؛ دانشجویی که می‌خواهد به دانشگاه برود، اگر کارت دانشجویی اش مهر انتخابات نخورد، نمی‌تواند ادامه تحصیل بدهد!»

این در حالی است که مهر انتخابات فقط در شناسنامه ثبت می‌شود. این گاف عظیم به سرعت با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی ایرانی مواجه شد.سمیر با ذکر خطای فرزند شاه مخلوع پهلوی نوشت: ادعای مضحک #رضا_پهلوی در گفتگو با بی‌بی‌سی: #دانشجویی که می‌خواهد دانشگاه برود، اگر #کارت_دانشجویی_اش، مُهر انتخابات نخورد، نمی‌تواند ادامه تحصیل بدهد!
مجید جان! اونیکه مُهر میشه #شناسنامه است نه کارت دانشجویی!
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: